Akkur Bakır

Akkur Bakır

AK-KUR BAKIR METAL San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2002 yılında “Bakır işlemek bir sanattır” sloganıyla çıktık yola. Kuruluşumuzdan bu yana ilkelerimizden taviz vermeden, en kaliteli bakır telleri işleyerek sektörümüzde köklü bir yer edindik ve aynı titizlikle yolumuza devam ediyoruz.
İstanbul’un hemen yanı başında, Hadımköy Beldesinde faaliyet gösteren fabrikamızda deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde bakırı bir zanaatkâr titizliğiyle işliyoruz. Sektörümüzün önemine binaen, kalitesiz ürünlerin özellikle de elektrik sanayi ve iletken gibi mühim alanlarda kullanıldığında ciddi sorunlara yol açabileceğinin farkında olarak TS,ASTM,BS,DIN standartlarına uygun olarak üretim yapıyor ve işimize azami özen gösteriyoruz.
Kullanım alanı oldukça geniş olan bakır teli, müşteri talep ve istekleri doğrultusunda incelterek hangi sanayide kullanılacaksa ona uygun hale getiriyoruz. 8mm halinde fabrikamıza giren bakır telleri, taleplere göre 0.10 mm’ye kadar incelterek sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılıyor ve yıllardır müşteri memnuniyeti ile ilerliyoruz.
Başarı ve kalitenin sürekli yenilenmekten geçtiğini biliyor ve bu yüzden, sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi yapımızı koruyoruz. Her geçen gün başarı seviyemizi yükseltmek ve sektörümüze yön vermek, en iyisi olabilmek için öz denetim ilkesiyle çalışıyoruz.
Geçmişimizde kazandığımız tecrübe ve bu günün imkânlarını birleştirerek kalite üretiyor, kendinden emin adımlarla yarınlara yürüyoruz.

Kendimizden eminiz; çünkü biz zanaatkârız…
 

Vizyonumuz

Alanında lider ve saygın bir dünya şirketi olmaktır. Çalışanlarına uygun motivasyon kaynaklarını kullanarak işini sahiplendiren, çevreye ve insana saygılı daima yarını düşünen ve planlamasını yapan, teknoloji ve çağın gerektirdiği şekilde kendini yenileyen bir şirkettir.

 

Misyonumuz

AK-KUR BAKIR teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri verimli ve hızlı bir şekilde, toplam kalite performansı elde ederek sağlamayı esas amaç olarak benimsemiştir.